Reistips Najaar & Winter - Bedrijfuit.nl

Reistips voor najaar & winter

Reistips voor najaar & winter

Twee keer per jaar verzorgt het team van Verschoor Reizen, in samenwerking met alle zustermerken, een mailing met seizoenstips. Deze tips zijn gecategoriseerd per zustermerk, zodat u duidelijk kunt zien op welke website u meer informatie terug kunt vinden. Zo informeren wij u nu specifiek over Bedrijfuit.nl en de speciaal voor u geselecteerde bedrijfsuitjes en personeelsuitjes voor komend najaar & winter!

Geniet komend najaar en winter van onze geselecteerde reistips. U leest de reistips binnenkort in de mailing. Eind augustus vindt u de mailing in uw brievenbus of postvakje. De mailing staat weer vol met leuke tips voor uw bedrijf of personeelsvereniging.

Vanaf vandaag leest u de digitale versie van onze mailing:
Bedrijfsuitjes najaar & winter 2017_2018

Naast deze mailing verzorgt ons team natuurlijk veel meer unieke personeelsreizen, stedentrips en bedrijfsuitjes. Bekijk ons aanbod of neem contact op met ons team voor advies op maat!

weg met de baas
Laatste nieuwsberichten
Huidige Covid19-richtlijnen 9 februari 2021
Reistips 2020 23 januari 2020