Reistips 2018 - personeelsreis, bedrijfsuitje, groepsreis, teambuilding

Reistips 2018

Reistips voor 2018

Voo0r 2018 heeft Bedrijfuit.nl weer een aantal leuke en verrassende reistips voor u in petto. Uiteraard kunt u buiten onze reistips om altijd uw eigen wensen ventileren aan ons team, dan wordt er samen met u een programma op maat geschreven. Ook hebben wij inmiddels een groot aantal mogelijkheden gepresenteerd via deze website. Kijk hiervoor eens onder “ons aanbod”

Bedrijfuit.nl hoort bij Verschoor Reizen. Al sinds jaar en dag organiseert ons team de meest uiteenlopende belevenissen. Of het nu gaat om een teambuilding, bedrijfsuitje, een complete groepsreis of juist een stedentrip. Uw personeels- en of groepsreizen zijn door ons team gegarandeerd van goede service, kwaliteit en vooral een deskundige invulling.

Wij lichten u graag enkele reistips uit die voorkomen in onze mini-brochure “reistips voor 2018”. Desgewenst kunt u de hele mini-brochure downloaden via deze link.

Max-í genieten; Dit jaar geniet u met ons van de Grand Prix van België op het circuit Spa-Francorchamps. Wij bieden u een voordelige en knallende aanbieding om op zondag 26 augustus met ons de Grand Prix bij te wonen! Lees meer >>>

Weekendje Keulen; Net over de grens is het niet alleen tijdens de kerstmarkten een prachtige bestemming. Maar het hele jaar door heeft Keulen veel te bieden. Organiseer uw stedentrip naar de hip en modern Keulen! Lees meer >>>

Personeelsreis Sevilla; via ons zustermerk Verschoor Events bieden wij ook vele vliegreizen aan. Zo is het in 2018 een absolute aanrader om een bezoek te brengen aan de mooiste stad van Spanje, Sevilla. Lees meer >>>

Maak kennis met ons team en laat u inspireren! Vraag een voorstel op maat aan de hand van uw wensen. Of het nu gaat om het budget, de bestemming of het doel van uw bedrijfsuitje / personeelsreis. Ons team adviseert u graag op maat. Neem contact op voor de mogelijkheden!

Bedrijfsuitje in de Biesbosch
Weekendje Hip Keulen
Laatste nieuwsberichten
Huidige Covid19-richtlijnen 9 februari 2021
Reistips 2020 23 januari 2020